İşbaşı Eğitim Dersi Nihai Sonuçları

İşveren değerlendirme kararlarına ilişkin nihai değerlendirme ve sonuçlar yukarıdaki tabloda yer almaktadır.

 

İşbaşı Eğitimi Dersiniz, akademik takvime uygun şekilde 14 Şubat 2022 tarihi itibariyle başlayacaktır. Kabul alan adaylar, İşbaşı Eğitimi Dersine başlamak için gerekli evrakları aşağıda belirtildiği şekilde ve sırayla en geç 11 Şubat 2022 mesai bitimine kadar İşletme Bölümü Sekreteri Delil Yıldırım'a teslim etmekle sorumludur. Aksi takdirde, ders kaydınız ve dolayısıyla işbaşı eğitiminiz gerçekleştirilemeyecektir. Bu evraklar ve işlem sırası, yalnızca İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanlığı tarafından işbaşı eğitimi dersinizin üzerinize tanımlanması için gereklidir. İşvereninizin sizden istediği ek belgeler var ise, bu belgelerin hazırlanması ve teslimine ilişkin işlemler, siz ve işvereniniz arasındaki bir süreçtir. Takip etmeniz gereken prosedürü lütfen işvereniniz ile görüşünüz. 

 

İşbaşı Eğitimi Dersi için 11 Şubat 2022 tarihine kadar İşletme Bölüm Sekreterliği'ne Teslim Edilmesi Gereken Evraklar Hakkında İzlenecek Adımlar:

 

1. Staj veya Uygulamalı Eğitim yapılacak işyeri için Staj ve Uygulamalı Eğitim Başvuru ve Onay Formunu (ekte yer almaktadır) bilgisayar ortamında ilgili yerleri doldurarak 2 nüsha çıktısını alınız. Kendi imzanızı atınız.

 

2. İşbaşı Eğitimi Dersi için kabul aldığınız kurum/kuruluş yetkilisinden 2 nüshayı da kaşe ve imzalı olarak onaylatınız.

 

3. 2 nüsha imzalı ve kaşeli (onaylı) Staj ve Uygulamalı Eğitim Başvuru ve Onay Formunu ve kendi e-devlet sisteminiz üzerinden aldığınız Müstehaklık Belgesini İşletme Bölüm Sekreteri Delil Bey'e teslim ediniz.

 


İşbaşı Eğitimi Dersi kapsamında bundan sonraki süreçte izlemekle yükümlü olduğunuz prosedür hakkında 2 Şubat 2022 Çarşamba saat 20.00'de sizlerle Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştireceğiz. Uzaktan ve çevrimiçi olarak yürütülecek olan bu toplantıya aşağıdaki toplantı bağlantısı üzerinden katılım sağlayabilirsiniz. Her birinizin toplantıya eksiksiz katılımı gerekmektedir. 

 

İKÇÜ İşletme Bölümü İşbaşı Eğitimi Dersi Bilgilendirme Toplantısı
2 Şubat 2022, 20.00

 

Zoom Toplantısına Katılın
https://us06web.zoom.us/j/81323124779?pwd=WUJHNUhWZ0RwM1dmcDRkdUN0NTk4Zz09

 

Toplantı Kimliği: 813 2312 4779
Parola: 286752

 


 

Menüyü Kapat